Громадська організація Поліський Щит вимагає покарати дорожніх злодіїв

18 травня 2018 наша організація, ГО «ПОЛІСЬКИЙ ЩИТ», підготувала та зареєструвала звернення до голови Житомирської обласної адміністрації Гундича Ігора Петровича. Наші вимоги, які були озвучені в зверненні, стосуються вирішення болючого питання для мешканців та гостей Житомирщини — навести лад в сфері дорожнього будівництва.

Перше.  Звільнити за незадовільні результати роботи із займаної посади Начальника Служби Автомобільних Доріг в Житомирській області Савченко Геннадія Васильовича. Друге.  Ініціювати створення робочої групи із залученням представників правоохоронних органів для розслідування діяльності керівництва Служби Автомобільних Доріг в Житомирській області за 2016-2018 роки.

Окрім того, ми будемо, в подальшому, рекомендувати створення системи пунктів мобільного вагового контролю, щоб зберегти наші обласні автошляхи від перевантажених транспортних засобів, які знищують дорожнє покриття.  Ця проблема дуже актуальна для Житомирщини: на півночі — лісовози, перевезення щебню, будівельного каміння, середня полоса — пісок, щебінь, граніт, південь — зерновози.

Ми повинні захистити наші дороги, адже вони головні артерії економіки, по яким переміщаються люди, вантажі, товари…

Доречі, фото дороги взято з мережі Інтернет, сайту «Апосроф», де описувалася дорога до села Дубрівка Барнівського району Житомирськох області.

Нижче текст ЗВЕРНЕННЯ.

» Голові Житомирської обласної державної адміністрації

Гундичу Ігору Петровичу

ЗВЕРНЕННЯ

Звертаємося до Вас, Ігоре Петровичу, з болючим питанням для мешканців нашої області – навести лад у сфері дорожнього будівництва. До нас звертаються жителі та гості нашої області зі скаргами про незадовільний стан дорожнього покриття, що в свою чергу підвищує аварійну небезпеку на дорогах та призводить до масових поломок транспортних засобів. Особливо складна ситуація спостерігається на Попільнянському, Коростенському, Новоград-Волинському напрямках, в незадовільному стані знаходяться автодороги місцевого значення майже у всіх районах області. Все це призводить до зростання соціальної напруги та незадоволення діяльністю органів влади та правоохоронних структур. Адже в засобах масової інформації постійно, на протязі двох останніх років, виходять матеріали про збільшення фінансування дорожнього будівництва, про величезні кошти, які виділяються на ремонт дорожнього покриття, а в дійсності – стан автомобільних шляхів в Житомирській області перебуває в різко незадовільному стані.

Відповідно до вище написаного, ми звертаємося до Вас, як керівника виконавчих органів влади, з обґрунтованою пропозицією – звільнити за незадовільні результати роботи із займаної посади Начальника Служби Автомобільних Доріг в Житомирській області Савченко Геннадія Васильовича. Також ми просимо Вас ініціювати створення робочої групи із залученням представників правоохоронних органів для розслідування діяльності керівництва Служби Автомобільних Доріг в Житомирській області за 2016-2018 роки.

Сподіваємося на Вашу принципову позицію на даному питанню. Маємо надію на подальшу плідну співпрацю в інтересах для подальшого покращення добробуту житомирян.»