Члени організації прийняли участь у тренінгу з проектного менеджменту

   Голова ГО «Поліський щит» Ткачук Сергій та Член Правління ГО «Поліський щит» Тиніченко Олег прийняли участь в тренінгу з проектного менеджменту «Від ідеї до переможеньки», що відбувся 16 березня 2018  у Житомирському Центрі розвитку місцевого самоврядування.

Наша організація готує проект по роботі з ОТГ по створенню «громадських формувань охорони право рядку» з числа ветеранів АТО задля вирішення проблеми відсутності поліції в селах (1 дільничний на 5-15 сіл). А також розробку відповідної обласної програми спів-фінансування на певний період та кошторисів для ОТГ.

Передбачається, що замість створення муніципальної міліції на постійній основі (штатні працівники), АТОшники зі спілок, оформлені як члени громадських формувань та проживаючі в селах, будуть залучатися у разі потреби. А саме: негайно припинити сімейний конфлікт – коли не можна очікувати приїзду опер групи з райцентру; патрулювання під час свят задля зупинення п’яних бійок. Це зменшить витрати бюджетних коштів, посилить громадську безпеку в ОТГ та сприятиме залученню ветеранів АТО до вирішення проблем громад.

Такий проект планується подати на грантовий конкурс від Житомирської облдержадміністрації у березні 2018 року.

Концепція проекту викликала схвальну оцінку тренерів і рекомендацію все ж таки оформити заявку і подаватися на конкурс.