Вимагаємо пояснень від Любомира Війтовича про його чудесне повернення та збільшення обсягів нелегального видобутку бурштину!

Голова ГО «Поліський щит» Сергій Ткачук сьогодні 10.01.2018 звернувся до прокурора Житомирської області Любомира Війтовича.
Текст звернення:
Прокурору Житомирської області
Війтовичу Любомиру Михайловичу
(особисто)
ЗВЕРНЕННЯ
23 червня 2017 року у Житомирі під час міжрегіональної наради, Генеральний прокурор України Юрій Віталійович Луценко висловив декілька суттєвих претензій до діяльності органів прокуратури у Житомирській області, –  в тому числі особисто до прокурора Житомирської області Любомира Михайловича Війтовича.
21 липня 2017 року було повідомлено про звільнення Вашого першого заступника – Олександра Васильовича Білошицького. В серпні 2017 року, Вас було знято з посади прокурора Житомирської області та призначено на посаду першого заступника.
Активізація правоохоронних органів у бурштиновій справі «Розенблата-Полякова» та кадрові зміни у прокуратурі Житомирської області призвели до суттєвого зменшення нелегального видобутку бурштину восени 2017 року.
13 грудня 2017 року Вас було підвищено – знову призначено на посаду прокурора Житомирської області. Жодної інформації для громадськості про виправлення недоліків, озвучених Юрієм Луценко чи НАБУ у справі «Розенблата-Полякова», не було надано.
При цьому, журналісти і громадськість фіксують збільшення обсягів нелегального видобутку бурштину у Житомирській області з кінця грудня 2017 року.
Враховуючи вищевикладене, вважаємо:
  1. Прокурор Житомирської області Любомир Михайлович Війтович має особисто відзвітувати перед громадськістю Житомирської області про усунення недоліків у роботі органів прокуратури Житомирської області (вжиті заходи та досягнуті результати);
  2. Прокурор Житомирської області Любомир Війтович має пояснити громадськості Житомирської області дивний збіг обставин: призначення на посаду Любомира Війтовича та збільшення обсягів нелегального видобутку бурштину у Житомирській області з кінця грудня 2017 року;
Пропонуємо невідкладно призначити прес-конференцію Прокурора Житомирської області Любомира Війтовича і надати всю вичерпну інформацію журналістам та представникам громадських організацій.
Також пропонуємо прийняти участь в обговоренні проблем органів прокуратури Житомирської області, вжитих за наслідками візиту Юрія Луценко та справи «Розенблата-Полякова» заходів в телеефірі за участі експертів, – в тому числі лідера «Самооборони Житомирщини» та керівника ГО «Поліський щит» Сергія Ткачука.
У разі бездіяльності в інформуванні громадськості – приховуванні фактів, що становлять явний суспільний інтерес, ми змушені будемо звертатися до Генерального прокурора Юрія Луценко та організовувати публічні акції для привернення уваги влади і громадськості до не публічного повернення Прокурора Житомирської області Любомира Війтовича на посаду.
Адреса для листування: 10020, Україна, місто Житомир, відділення зв’язку №20, абонентська скринька 43, громадська організація «Поліський Щит». Контактні номера телефонів: +380 97 629 94 67; +380 93 775 17 73.
СЛАВА УКРАЇНІ!!!
10.01.2018                                      Голова ГО «Поліський щит»___________________С. О.Ткачук
 .

.

 

Прес-реліз:
Вимагаємо пояснень від Любомира Війтовича про його чудесне повернення та збільшення обсягів нелегального видобутку бурштину!
10.01.2018 року, прокурору Житомирської області Любомиру Війтовичу передано звернення голови ГО «Поліський щит» з вимогою не ховатися від громадськості. У зверненні керівнику обласної прокуратури пропонується:
  1. Особисто відзвітувати перед громадськістю Житомирської області про усунення недоліків у роботі органів прокуратури Житомирської області (вжиті заходи та досягнуті результати) – надати пояснення по кожній претензії Генерального прокурора Юрія Луценко та інформації НАБУ у бурштиновій справі «Розенблата-Полякова» відносно прокурорів;
  2. Пояснити громадськості Житомирської області дивний збіг обставин: призначення на посаду Любомира Війтовича та збільшення обсягів нелегального видобутку бурштину у Житомирській області з кінця грудня 2017 року;
На думку голови ГО «Поліський щит» Сергія Ткачука: «Прокурор області Любомир Війтович має припинити ганебно переховуватися від громадськості, і пояснити своє чудесне повернення на цю важливу посаду. Як за декілька місяців були виправленні численні недоліки, озвучені Юрієм Луценко в червні 2017 року? – Скоро буде місяць, як Любомир Війтович повернувся на посаду, а громадськості не надано жодної інформації. Ми готові в телеефірі поспілкуватися з прокурором області про нелегальний видобуток бурштину; варварське випилювання лісу; видобуток титанових руд та фальсифікацію документів на наступну чергу родовищ; гральні автомати; корупцію у прокуратурі – гіперактивний бізнес і землекористування прокурорських дружин»
У зверненні, ГО «Поліський щит» було акцентовано увагу на наступні факти:
23 червня 2017 року у Житомирі під час міжрегіональної наради, Генеральний прокурор України Юрій Віталійович Луценко висловив декілька суттєвих претензій до діяльності органів прокуратури у Житомирській області, — в тому числі особисто до прокурора Житомирської області Любомира Михайловича Війтовича.
21 липня 2017 року було повідомлено про звільнення першого заступника прокурора Житомирської області Олександра Васильовича Білошицького.
В серпні 2017 року, було знято з посади прокурора Житомирської області Любомира Війтовича.
Активізація правоохоронних органів у бурштиновій справі «Розенблата-Полякова» та кадрові зміни у прокуратурі Житомирської області призвели до суттєвого зменшення нелегального видобутку бурштину восени 2017 року.
13 грудня 2017 року Любомира Війтовича знову було підвищено – призначено на посаду прокурора Житомирської області
Журналісти і громадськість фіксують збільшення обсягів нелегального видобутку бурштину у Житомирській області з кінця грудня 2017 року.
Окрім призначення невідкладної прес-конференції для надання пояснень громадськості, ГО «Поліський щит» також було запропоновано поспілкуватися з експертами в телеефірі.
ГО «Поліський щит» попереджає Любомира Війтовича: У разі бездіяльності в інформуванні громадськості – приховуванні фактів, що становлять явний суспільний інтерес, ми змушені будемо звертатися до Генерального прокурора України Юрія Віталійовича Луценко. А також організовувати публічні акції для привернення уваги влади і громадськості до не публічного повернення Прокурора Житомирської області Любомира Війтовича на посаду.
* Копія звернення розміщена на сайті організації http://shipol.cx.ua/
Прес-служба ГО «Поліський щит»